- HITET DHE ALBUMET E FUNDIT [PREMIER NE Ngarko Muzik 2012]

Folder / www.risi-ks.com- Ardian Bujupi - Im Feeling Good [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Flori - Me Zemer [Full Quality 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Korab Jetishi - Live [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Linda Shabani - Zemer vajto ti [Live 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Valon Haliti - Keng per komandant Shemsi Ahmetin [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dr.Mic - Lej Let Folin (Rick-Ross Remake) [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Rozana Radi - O sa mir me ken shqiptar [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Malsori - Live [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Sabi dhe Fisi - Live [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Teuta Selimi - Live [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ramadan Krasniqi (DANI) - Live [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Shpat Kasapi - Live [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Hamz Llapqeva - Komandant Tamuli [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Shpat Kasapi Ft. Ton Voka - Hajde Sille [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ermal Fejzullahu Ft. Gena - Ajo [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gazmend Hyda - Ilahi [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Xhavit Avdyli - Gabova [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Keng Folklorike [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Me rapsodin Shqiptare [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Artan Jusufi - Mesazhi [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Machiato Band Ft. Sinan Vllasaliu - Ditelindja e saj [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Nadi - Qunat ne Gurbet [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- 2Kings - E kom problem [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Enizz Ft. Ardit Bici - Dy Zemra (Prod By Lyric Master) [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Poni - Beja fora [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Kaltrina Selimi - Gjithmone me ty [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Nusret Kurtishi - Eja ne shpetim [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Nusret Kurtishi - I abortuari [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Nusret Kurtishi - Me zgjat doren [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Drenusha Latifi - Future love [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Mentor Haziri - Vetem nje here [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Stresi - Lambo [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Vetes sja bej hallall [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Bardha Dernogllava - Krejt po sillet [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gazmend Adili e Fatmire Mjaku - Turbo [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Skivi (Skillz) - Cka po bojna sonte [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Zanfina Ismaili - 2 Minuta [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Bardha Dernogllava - Hajt Moj Zemer [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gold AG - Besa Bes [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Kemajl Bega (Kema) - Live [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Samanta ft. Erion - All I Need [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Anduena Tahiri Ena - Live [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Cyanide - Idiokraci [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Daut Burrniku - Me trego [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Don P Feat 2po2 dhe Lyrical Son - Me Qef ( Dream City ) [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Fidan Prelezi - Jet moj jet [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- K-Style - Sa Her [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Vajzat E Shkupit [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Vajzat nga Kosova [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Valle Dasmash - Donjeta [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dr.Mic (Tds) - Remember Me (Remake Jay-z -Blue Print2 ) [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dr.Mic(Tds) - Bohet Mir (True Story) (Sido Remake)[2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dr.Mic(Tds) - NFund Vet Meta [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Presioni - Kategori e Rond [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- 2Ton - Muzikes [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ismet Maqkaj - Hajde Nuse [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Valbona Spahiu - Live tallava [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Xhemil Saliu - Kthehu perseri [Album Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Flora Gashi - Sy Jeshili [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Leta - Kjo Zemer Nje Her Falet [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Adnan Daci [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Adnan Kamberi [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Keli [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Presioni feat. UniKKatiL - Kategori e rond [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Vellezerit Susuri [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gena - Qdo Njeri Ka Nje Te Fsheht [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Lumi B - Talkin the hardest [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Skivi ft Cosman - Im a Boss [Remix 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Vetem Per Dasma [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Adelina Tahiri ft. Fiton Jusa - Trilioner [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Bekim Kumanova - Qik Me Dallavere [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Keli - Smuj me tjeter [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Nora ft Zzap ft. Chris , Bim Bima - Gangsta [2012]
Folder / www.risi-ks.com- TiKi Feat. Maksi - Si Dikur [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Adem Ramadani - Se Bashku per Ju [Album Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Fikret Bislimi - Live [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Hysi - Luj Me Mu [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ilahi per ju vellezer Musliman - Ilahi te zgjedhura nga Risi-Ks [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Noizy - Rude Boy [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Teuta Bugujevci - A Thu Ka Pranver [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ylber Aliu dhe Avni Mehmeti - Un me ty jetoj [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Alban Mehmeti - Po te pres [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Bashkim Kryeziu - Keng per deshmorin Hazir Kryeziu [2012]
Folder / www.risi-ks.com- BlackLion - Arsyjet [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Mera Zymeri - We like it [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Shkurte Gashi - Ngjitet kana pika pika [Album Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Adelina Berisha - Whats your name [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ardi Ft. Gjira - Pse kjo zemer po mdhemb [2012]
Folder / www.risi-ks.com- D.u.d.a Feat. B-Genius - Pse Pushova [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Sef Duraj - Je Prefekte [Album Quality 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Shpresa Gojani - E vendosur jam [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Edi Dhe Rifadije Grajqevci - Un Po Dal [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gjyste Vulaj - Zoti S Rrehet [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Naser Bytyqi - Me ke dasht per interes [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Naxhie Bytyqi - Fjalt e Zemres Prej Kengtari [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ylli Demaj - Hajde Hajde Te Vallezojm [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- AB-MC Ft. BuJaa - Veq ty [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Bardhi Plaku Ft. Zoni Celmeta - Party dont Stop [Summer Hit 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Fadil Gjakova Ft. Elvana Gjata - Kush Jam Un [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Zinxhirt - Bow [2012]
Folder / www.risi-ks.com- B2N - Me e Mira [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Bajram Gigolli - Keng Dasmash [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ernim Ibrahimi - E imja je [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Labinot dhe Naser Beqiri - Live [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Nexhbedin Gaxheri - Dy krena si shqiponja [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Vellezrit Abazi - Ti oj Bukuroshe [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Zanafina Ismaili - Live [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Duli - Vendi Jon i Vjeter [Album Quality 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Mentor Kurtishi - Like [Album Quality 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Unikkatil Ft. Klepto - Kuq e Zi [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Genta Ismajli Ft. DJ Blunt, Real 1 - Ole Ole [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Remzie Osmani - Per mua je kryeveper [Album Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Barooti Ft. Presioni, Gold AG, Explode - E bojm llug [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Kenge Darsmash - Album nga Risi-Ks dhe Dedi-Ks [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Labinot Tahiri - Fotografia [Album Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Lori - Per ty jetoj [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Big Mama - Magjishem [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gazmend Rama - Tallava Me Refleks [Album Quality 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Sabri Fejzullahu - Ku Je Me Kend Je [Album Quality 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Enis Bytyqi - Athu Jam i Keq [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Sedat Rama - Mos Qaj Per Mua [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Shkurte Fejza - Endrra shekullore [Album Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Xhafa - Vajz me sy te shkruar [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Adelina Ismajli - Ku ma ke [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Mahmut Ferati - Sille sille boten kejt [Album Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Nexhat Osmani - Embelsira [Album Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Sinan Vllasaliu ft Remi Jakupi - Femer e deshtuar [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Unikkatil - Qeni Le Mas Miri [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Viola - Ki kujdes se nuk pres [Album Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gresa Behluli - Pa justifikim [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Hajde Nusja Reja Jem [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Shaqir Cervadiku - Nditen e bashkimit [Album Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Bajram Asllani - Keng Dasmash [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Bilbilat e Prizerenit - Keng Arshikije [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dafina Dauti - Pse [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Duli - Vendi jon i vjeter [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Mentor Kurtishi - Like [Album Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Blero - Ajo apo ti [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Blero ft Lea - Nr 1 [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Etnon - 7 Chapters [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gazmend Rama - Unaza Gishtit [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gold AG feat Nora Muqaj - Me ty [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Vezire Gashi - Boni mashalla [Album Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gold Ag - Bonu vetvetja [Album Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Komplikimi [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Shpat Kasapi - Bukurane [Album Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Vellezerit Mziu - Nr.1 [Album Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Etnon Feat. Noizy - It dont Stop [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Etnon feat Presioni Dj Blunt - Chronicle [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Motrat Mustafa - Lumturin Ne Zemra Tona [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Shyhrete Behluli - Bonja Qefin Vetes [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ekrem Rama - Pishman Ki Me i Ra [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Labinot Beqiri - Te Bunari [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Safet Rizaj - Pse Ju Ke Besu [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Unikkatil - Best of Unikkatil [Zgjedhur nga Risi-Ks 2012]
Folder / www.risi-ks.com- B2N - Weezy [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Mahmut Ferati - Sille Sille Boten Kejt - ( Album 2o12 )
Folder / www.risi-ks.com- Mili - Up in the Air [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gold AG Ft. Poni, Hekuran Krasniqi - Cameri [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Hysni Zeqiri ft Ilir A. Tolaj - Shuaje kete zjarr [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Lumnie Ramadani - Dy minuta [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Meda - O Marak [Album Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Shqiprim Sylejmani - Live [Album Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- TDS - Syza tdillit [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Korab Shaqiri - Ritakimi [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Safet Rizaj - KThehu Te Lutem [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ardian Kryeziu - Bukuroshe nana te paska Rrit [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Capital T - KAPO [Album Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Fjolla Ft. Loco - Boy [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Freax Ft. Bullet - Summer Jam [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Linda Shabani - A don zemren time [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Sergio Ft. Marseli - Delisia [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Xhafer Ahmetaj - Si Lule [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Xhavit Avdyli - Live [Album Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Capital T - Roll (feat. Lyrical Son [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Capital T feat. 2po2 - As gucci as Louis [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Mima - E deshta per jet [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Baboo Darabuka dhe Dj Benity - 3 in 1 [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Beni - Xhane Xhane [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Keng Dasmash [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Niki Ft. Hekuran Krasniqi - Oferta ma e Mire [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Vezire Gashi - Keng Per Dasmat Tuaja [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Andos Ft. DJ Dalool - Ti Je Ajo [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Fatos Kryeziu - Dashuri ne mekat [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Knaquni Me Tallava [Album Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ersan - Tash spo me jet merak [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gold AG - Presheva e Gjilani [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Naser Bytyqi - Me ke dasht per interes [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dritero dhe Dani - Rrak tak [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Linda Shabani - Dasma [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Musli Kuqi - Te kam dasht si hajmali [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Arta Balaj - Nuk shkon [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Arta Balaj - Talk to me now [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Iliriana Sahiti - Jeta plot ngjyra [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Lyric Master Ft. Kusha - Summer Without You [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Petrit Lulo dhe Fahrije Zogaj - Nje komb nje flamur [2012]
Folder / www.risi-ks.com- SeLA a.k.a BosZMaN ft. Azem Haziri - All-llahu All-llah [2012]
Folder / www.risi-ks.com- TonniBeats ft. Petro-G - Me mu ki qef [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Bekim Bilalli - Sot Ose Kur [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Erkan Kumanova - Kjo buka Gurbetit [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Mark Marku - Ti [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Mimoza Nelaj - Ke mem lyp e ske mem gjet [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Safet Rizaj - Ndarja [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Aurela Gace - Boom boom boom [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Etnon Feat. Kaos - Disponim ne shishe [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Astrit Bejta - Zoti shpis [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Azem Haziri XEMI - Shkoj Vera [Album Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Betim Ft. Fisniket - Adela [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Bondi - Sonte po Shkelqen [Album Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Urim Limani - Iku Beqaria [Album Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Vjollca Selimi - Quni vogel don llokum [Album Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Xeli - Kenge dasmash [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Amarda - Valium [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Aziz Murati Ft. 8KG - Loti nuk eshte thar [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Aziz Murati ft Elona Leka - Te Deshta Te Dua [2012]
Folder / www.risi-ks.com- B2N - Pa Ty Nuk Ka Ajer [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dhurata Ahmetaj - Stars Down [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dritero dhe Dani - Rrak Tak [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gazmend Mehmeti - E di qe ka me mire [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Levels - Ne Sheher [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Lyric Master - I Merzitur Jam [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Safet Rizaj - Jam Merzit [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Tuna - I Asaj [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Burim Aliu - Hyn ne Valle [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ermal Mamaqi Ft. Dr Flori - Ku Ka Si Tirona [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gjira Ft. Ardi - Boom qik e Qak [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Osman Imeraj - Hajde [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Shpresim Veseli - Her Milioner Her Fukara [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dani - Thuj po ose jo [Album Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Valton Krasniqi - Martohet Zotnija [Album Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Lendrit Krasniqi - A Thu Ka Pranver Per Mu [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Xili - Qka me ka syri [Album Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Lyrical Son Ft. Iliret - Oj Kosov [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Stresi - Hava [Diss NOIZY O.T.R 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Besiana Veselaj - Zemer [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Besnik Zeqiri - Mire e keq [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Fabi - Nuk ke qare sot pa dal [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Liridona Qarri - Dashnia nuk eshte Hajgare [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Liridona Qarri - Hajde Nuse [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Explode - Pse ike [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ghetto Ft. Astro - Baby [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Mihrije Lestrani - Kam ngrit Flamurin [Album Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Noizy - Boll jena perca [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Shqipdona Behluli - Nuse ne Gurbet [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Vjollca Bucaj - Rrall e Permall [2012]
Folder / www.risi-ks.com- AZ ft. Shpat Kasapi - Mos Thuj [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Aziz Murati - Live [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Baboo Darabuka Ft. DJ.Benity, Big-D - Hot Girl [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Citi - Kur po vjen [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Edona Bujari - Ah Dashni [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Xhavit Avdyli - Nuk e don [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Barooti Ft. Explode, Mimooza - Mah Gangsta [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Benita Pula - Vishe qun kemishen [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Jehona Sadriaj - Marshalla po bojn per Ty [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Lyric Master ft.Kusha - Vera Pa Ty [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Etno feat Stine, Dj Blunt Real 1 - On fire [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Vjosa Emini - Live [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dafina Zeqiri ft. Ledri Vula - Tonight [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Faik Rama - Mos mendo se je veq ti [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Doruntina Qamili dhe Egzoni Vogel - As po as Jo [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Fikret Dauti - Ruje zemren time [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Viki Lulgjuraj - Bjeri Ciftelis [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Xhela dhe Ferizaj Band - Live [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Agim Halimi dhe Fadil Fetahu - Live [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Albana Mesuli - Pse [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Avdyl Mziu - Live [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gazmend Hyseni - Sa Here [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Kole Oroshi - Si ti 1000 i gjej [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Vjollca Selimi - Live [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Originallat (feat. Jetoni, Presioni, B52, Klepto) - Single [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Arbnor Berisha - Dashuri moj Dashuri [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Burak Fama - Un Pishman [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Jashar Hoxha - Me Kan Then [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Naim Qukiqi - Keq per ty po flasin [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Siciliana Mazi - Magjia e Kesaj Vere [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Adnan Kryeziu - Bjeri shkurt [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Anila Lilaj - Bota Rrotullohet [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Lyrical Son - Qellimi [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Seldi Qalliu Ft. Mimoza Shkodra - Pare Pare [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Xhensila Myrtezai - A me do [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ardiana, Majlinda, Vllezerit Aliu dhe Endriti - Potpuri [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Besnik Zeqiri - Vjen kysmeti [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gazmend Kelmendi - Potpuri [Live 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Mirsad Sadiku - Njezet vjet [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Armend Makica - Zemren time te Mjer [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Egzona Gjonbalaj - Nje Dashuri [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Emin Aliu - Shkruaje ne leter [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Halil Bilalli - Sot e 100 vjet [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Lili - Si te ta them [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Noga Ft. Andin Randobrava - Te lutem Kthehu [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Artan Kola dhe Nazife Bunjaku - Per njeri tjetrin [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Fadil Riza - Se meriton [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Leutrim Gervalla - Sa te Shoh [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Vjollca Luka dhe Gjovani - Bashkjetesa [2012]
Folder / www.risi-ks.com- 2Ton - Na dy [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ahmet Drnogllava - Afrohu moj bukuri [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Albana Osmani ft. Mentor Haziri - I cmendur per ty [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Fidaim Gashi - Adrenalina [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Meda - Live [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Valentina Dedvukaj (Spaho) - Ti nuk me besove [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Albulena Ukaj Ft. Blerim Ramadani - Ki Mem Lyp [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Astrit Halitaj - Tekila Vava [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Intervista Ekskluzive e Unikkatilit per Prive Klan Kosova [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Luan Qallaku LUKI - Do te jesh e Imja [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Noizy Ft. Sekondari - Na Jena OTR [DISS BABASTARS 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Rati dhe Artushi - Keshtu ka thene dhe bab Myslymi [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Rita Ora - No Church In The Wild [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Xheza - Cifti i Persosur [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Xhinxha - Pun shum [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Beatrix Ramosaj - Enderrat behen realitet [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Valmir Mjaki - Amaneti i fundit [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Noga Ft. Dr.Flori - Na Kalle [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Salim Arifi dhe Grupi XXL - Live [2012]
Folder / www.risi-ks.com- 4US - Dul Lulia Te Bunari [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Fidaim Gashi - Mori Qik Moj Bukuri [Live 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Unikkatil Ft. Presioni - Do [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Liria Dedvukaj - Nuk dua ta di [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Lori - Nusja jone [2012]
Folder / www.risi-ks.com- SeLA a.k.a BosZMaN - Malli [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Aurora - Mihane [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gold AG Ft. Kastro Zizo, Andin Ranobrava - Manaferra [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Mirije Braha - Mitrovica Ime [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ramadan Krasniqi DANI - Emrin tem mos e permend [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Xhensila Myrtezai - Engjelli im [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Astriti Ft. Eki dhe Nexhat Osmani - Sdua Tjeter [Quality 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Bella Diamanti - Nese Shihmi Prap [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Fatmir Krasniqi - Xhejlan [Live 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Fidani Vogel - Sikur ti ska tjeter Femer [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gubbi - Jom Jamaican [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Selvete Jashari - Kthehu [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Burak Fama - Live [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Fadil Riza - Dy jave pushim [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Shqipe Krivenjeva - Neve Nuk Na Dhimset Malli [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Rovena Stefa - Djepi [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Eriona Veseli - Moda [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Noizy - Noku Vogel [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Shpresim Veseli - Dy jarana ne gurbet [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Butrint Rashiti - Afrohu [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Fidan Prelezi - Nuk po mundem ti ndal Lotet [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Memi - Si i qmendur me ty veproj [Hit i Vjeter]
Folder / www.risi-ks.com- Naim Limani - Eja me mu lili [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Sanimete Krasniqi - O Gurbet [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Valentina Dedvukaj (Spaho) - Me mungon [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Vedat Ademi - Nje jete me ty [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Bekim Bilalli - Sa Kujtime [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Erik Lloshi - Ajo eshte Ajo [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Fisnik Ristemi - Zulce Begu [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Florimi - Gurbet i shkrete [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gold AG Ft. Andin Randobrava - Kosova Republik [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- TiKi Feat. ETNA - Deri ne cak [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Albana Mesuli - Kjo jet me ngjyra ngjyra [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Astrit ft. Eki dhe Nexhat Osmani - Sdua tjeter [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Diellza Ferizi - Superstar [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Elvana Sadriu - Shko pa koment [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Nikolle Nikprelaj - Ani Ani [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Barooti - Neve Na Njohin [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Noizy - 1 Selam [Quality 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Sinan Hoxha - Lock e zemer [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Arben Zendeli - Hajde Hajde [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dritero Shaqiri - Dite e mir shihet ne Mengjes [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Eliza Hoxha - E ardhmja jemi ne [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gold Master - I merzitur [2012]
Folder / www.risi-ks.com- KAOS - Jom kon djal i mir [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Lumnije Krasniqi ft Salim Arifi - Ku ke Qike [Pa Reklam 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Aragona Band ft Rozana Radi - Teper jemi dashte [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Do-Gma Feat. TiKi, Maksi - Mos u pafshim [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ilir Shaqiri - Artist i Merituar [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Xhevdet Osmanaj - I Shijova [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Elona - Mua me takon [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Hekuran Krasniqi - Moza Moza [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Noizy - Ni Selam (Diss Baba Stars) [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Eurovision Song Contest [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Mentor Kurtishi Ft. 8KG - Me Harro [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Rona Nishliu - Suus [EuroVision 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Arton Zogaj - Dashuri pa fat [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Arton Zogaj - Linda [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ghetto Ft. Yetmir - Let me love u [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Shqipdona Behluli - Eja pran meje [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Motrat Mustafa - Ndashuri nuk besoj Me [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Poni Ft. Dr Flori - Te Ndar [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Sanie dhe Zidan Limani - Smundet askush me na nda [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Valon Azizi - Xhejlan [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ex-B Ft. Kusha - Fund pa Fillim [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Liridon Sadriu - Syte e tu [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Vjollca Abdullahu - Sma nin [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gold AG - Bonu Vetvetja [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Nora Muqaj - Jeto [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dritton - Me Gjithe Shpirt [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Elona Selimi - Ndarja Jone [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Liridona Spahiu - Mos Harro [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Muharrem Ahmeti - Nje Her Kam Vdek [Live 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dani Zanfina dhe Visari - Rinora 4 [Quality 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Arbes Ft. AG - Pa Ty [Love 2012]
Folder / www.risi-ks.com- PER JU MATURANT - DEDI-KS DHE RISI-KS [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ylber Aliu - Oj Nafaka jeme [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Egzon Shkololli - Sa mka marr malli met pa [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Kobra aka Helmusi - Fatin e kom me vete [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Valbona Spahiu - Ndarja jon [Live 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Xhela - Hajmali [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Anonimos Ft. Besino - Krejt Po Dojn [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Eli Malaj Ft. Agim Gerguri - Zemra nuk pret [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Noga ft.Kusha - Shiu [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- 2Kings - Koha e Re [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Anduena Tahiri - Pse [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Granit Imeri - Qka bej per ty [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ibrahim Tatlises - Iki Ask [2012]
Folder / www.risi-ks.com- 2Ton Feat. Ghetto - Yeah [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Bertan Asllani - Belki De [2012]
Folder / www.risi-ks.com- DIA Feat. DJ Dalool - Ven [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Hazbi Therra - Cassino [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Kosovare Xhoni - Kalle shoqni kalle [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Sokol Gjakova - Kthehu [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Vjosa Emini - Hija e asaj [2012]
Folder / www.risi-ks.com- 1-Ky ft. En Bass DJ - Ti e Meriton [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gold AG Ft. Zajmina Vajsari - Forever [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- TiKi Feat. Maksi - Qika don sponzor [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Kusha - Shtrati i Braktisur [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Aziz Murati - Potpuri Live [2012]
Folder / www.risi-ks.com- MC Kresha Ft. Lyrical Son - Nuk ini gangsta VS Untouchable [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Noga Ft. TNT - 200 Dite [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gold AG feat.Shkumbin Ismaili - Lamtumir [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Labinot Tahiri - Dashni e Pare [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Lyric Master - Ti Pse Ke Shku [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Lyrical Son Ft. MC Kresha, KAOS - E boj me qef [2012]
Folder / www.risi-ks.com- ORIENTAL DARABUKA dhe DJ FISOO - Orient Feel [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Barooti - Fast Flow [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Beesi - Ajo [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Berato Ft. Barooti - So Fallc [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dr.Flori Ft. Ronnie Skenderaj - Ca na Ke [Remix 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Duda - Leter nga Fansi [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Elvana Gjata - Gjaku im [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Explode - Kush [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gjira - Baby [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Loco Ft. Profa, DonArbas - ArbaSick [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Mensur Kadriu - All-Llahu Na Krijoj [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Mensur Kadriu - Amari i Vogel [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Milot Tahiri - Kur te jesh e Zemerua [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- PRO Band - Hajde luj qyqek [2012]
Folder / www.risi-ks.com- TDS - Mejrem [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Albina Bekteshi - Zemra ime [2012]
Folder / www.risi-ks.com- BABASTARS - BABASTARS [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Esad Ademi - Me zore me nuk shkon [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Klajdi Haruni - Mamica [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Qamil Luljeta Ft. Fatlinda Shala - Vitet Shkuan [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Shefqet Rogova - Shoku i sodit [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Shefqet Rogova - Zemra ne Largesi [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Shkurte Gashi - Familja jote [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Afrim Haliti - Sa Me Mungon [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Astrit Mulaj Ft. Kole Oroshi - Maturant [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- B2N - Ndjej Per Ty [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Besa - Fishekzjarre [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Capital T - Karma [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- DIA Ft. Dj Dalool dhe Mark Hardy - Ta buena la Cosa [2012]
Folder / www.risi-ks.com- DJ Neti - Marina Remix [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dj Jaz feat.Cani Ft. Gjovani - Insomnia Remix [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Edona Llalloshi - E vertete [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Eriona Veseli - me magjeps tingulli i saj 2012
Folder / www.risi-ks.com- Fitim Qykovci - Maturant [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Flori Ft. Ylli Baka - Marina [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gezim Berisha - instrumental [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gold AG Ft. Ismet Bexheti - Komandant [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gold Ag - Therret Prizreni mori Shkoder [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Hysen Trubareva - Shum Moj Me Ke Vra [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Leutrim Gervalla - Moj Tradhtare [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Nikoll Nikprelaj - O sot o kurr [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Nitti Bronx Ft. Maksi, TiKi - Ata jan veq fjal [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Pandora - I pa drejt [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Rajmond Prenaj - Pa ty [2012]
Folder / www.risi-ks.com- RapHolic Ft Dinkey - Shko [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Shpetim Vllasaliu - Buzet me jan tharre [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Shpresa Gojani - Simpatia (LIVE) [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Shpresim Veseli - Prap se prap te du [2012]
Folder / www.risi-ks.com- TRIX - Engjulli Im [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Valon Selimi Ft. Arsim Latifi - Her zeshkane her bjondin [2012]
Folder / www.risi-ks.com- ZeeroMan Feat.Tensioni-G, A-Toni - Aty Ku Bojna Chill [2012]
Folder / www.risi-ks.com- 2TON - Mirsevjen [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- 2Ton - Ska Rendsi [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Adelina Berisha - Whats your name [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Adnan Leka - Eja Sonte [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Adrian Sina feat. Sandra N. - Angel [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Afrim Lubovci - Ajo shkoj [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Agroni - rrall e permall [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Agush Idrizi - Vazhdo jeten me nje tjeter [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ahmet Drnogllava - Lypjanase [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Albana Azizi - E fundit ne kufi [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Albatrit Muqiqi - Te tjera [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Albi Budini - Techno Lover [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Albulena Ukaj - Me besoni [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Albulena Ukaj - Ne sy sun te shikoj [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Arbeni Ft. Fitim Qela - Per pulin tallava [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Arbnor Berisha - Potpuri Me Def [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Arbnor Berisha - Xhane xhane [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Arbnore Balaj - A ke zemer per dashni [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Arbnore Balaj Llugaxhiu - Nen Lokja [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Argjentina Ramosaj - Si Shiu [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Arton Zogaj - Ti je [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Aziz Murati - Kalle Shoqni [2012]
Folder / www.risi-ks.com- B2N - Shum Larg [2012]
Folder / www.risi-ks.com- B2N Ft. Marseli - Nan per ty kam shum Mall [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Baboo Darabuka Ft. DJ Benity - Lele [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Bajram Dobra - Sa katile [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Bardhi Plaku - Melankoli [Album Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Barooti - Direkt [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Barooti ft. Explode - Prej Zeros [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Bashkimi Kombetar [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Bekim Vishaj - Lavdi deshmoreve [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Benita Pula - Gurbetli [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Beretta ne veri - Zemra tu Qajt [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Besi Torcida - Viva Torcida [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Big Basta - Sot Jam Vone [2012]
Folder / www.risi-ks.com- BimBimma Feat. VLN - Jush [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Bimi - Shko moj katile [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Bohemi feat. Noizy - Smoke Weed [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Bruna ft Marseli dhe Dafi - I love you baby [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Burak Grupi FAMA - Potpuri [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Burim Haziraj - Dikur te kam dasht [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Capital-T - Ditlindja [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- D.M.C Ft. Barooti, Kobra, Gold Ag - Nuk i ndrrojm Qellimet [2012]
Folder / www.risi-ks.com- D.u.d.A Ft. B-Genius, OverLord - Shpija e Hip Hopit [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dafina Hamitaga - Ty te kam Simpati [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Denisa Laska - Me fal ti zemer [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dhurata Dora ft Don Arbas - Get Down [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dielli Rushiti - Me ka shku djali [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dilja - Pa ty sjom gjall [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dj Dalool ft Faton Macula - This Summer [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dj Fisoo ft. Melja - Kap heke [Remix 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dr.Flori Ft. Fatima - Pasion [Top Fest 9]
Folder / www.risi-ks.com- Edison Fazlija Ft Emrah-K - Zjar do te bojna - Tallava [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Egzona Dedaj - Darka [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Elmedin Saliu - Ka Mbaru [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Elona Leka - Kjo zemer nje her Fal [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Eni Koci -Ty te kam [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Eni ft Noizy - Je Gjithcka [Quality 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Enkelejda Qesku - Femer si une ske me gjet [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ergin Iseni - Dashnija mka rrok Gezuar [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ergys Shahu - Mos i Beso [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Erkan Musliu - Krejt kofshin fal [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ernim Ibrahimi Ft. Arap Jashari - Gilavava [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ernim Ibrahimi dhe Ilir Tironsi - Un pse te dua [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ernim Ibrahimi dhe Ilir Tironsi - Yll ti je [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ervin Gonxhi Ft. Pakufijt - My fantasy [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Eugena Aliu - Nje here dashurojm [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Extrel ft AstroMix ft Bllek - Everything I do is for you girl 2012
Folder / www.risi-ks.com- FLorim Kryeziu - U Largove [2012]
Folder / www.risi-ks.com- FLorim Kryeziu - U Largove [2012] (2)
Folder / www.risi-ks.com- Fadil Fetahu - Qka ka hasmi [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Fadil Fetahu - Ata Sy [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Fadil Fetahu - Moj Hatixhe Live [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Fatbardha - Krejt po sillet [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Fikret Dauti - Nese Pendohesh [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Fikret Kosova - Oj Nafaka Jeme [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Fisnik Ristemi - Qika qika [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Fisnik Ristemi - Xhelozon [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Fitim Etemi - Sta bej Hallall [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Fitim Ramaj - Dream for you [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Fitore Sheshivari - E di [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Flori Mumajesi - Live [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Freax feat. F-Kay - Freaky [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gangi - Kot Kot [Parodike 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ganimete Abazi - Hija e Askujt [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gezim Berisha - E verteta [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ghetto Ft. F-Sang - Mos ta Nin [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gili - Haku i Nanes [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gili - I Bukur i Pabese [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gjide Morina - Sa net pa gjum [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gjira - Muzike Demonstrata [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gloria - Me mire te digjem [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gold AG - Cili [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gold AG - F-ck you [Pa Cenzur 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gold AG - Ty o Gostivar [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Halime Mani - Ska me falje [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Halit Gashi - Gani Uka [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Haxhi Gashi - Nata fundit [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Hekuran Krasniqi - Jam i yti [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Hetem Matoshi - Se Lshojm Mitrovicen [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Hysni Zeqiri - Pran saj [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Iliriana Sahiti - Fjalet e tua [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Iliriani dhe Floriani - Ku ka tallava [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ingrid Gjoni - Harronim te dy [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ismet Bexheti - Moj Fisnike [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Jehona Sadriaj - Dasem e Madhe [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Jeton Goliqi - Shko Shko [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Julka - Per mua je dashuri [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Kastriot Seferi - Dashuria humbur [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Kobra Ft. DMC, Gjira - Premtimet [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Kosovare Xhoni - On Fire [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Kosovare Xhoni - Unfaithful [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Kushtrim Hoxha Hana Cakuli - Kopshti [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Labinot Reshani - Hajde me pi cafe [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Labinot Tahiri - Live [Album Kualitet 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Lalushi ft Bajram Asllani - Moj Zahide Moj Trimnesh [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Lil RiTmi Je gjithcka per mu [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Linda Halimi - Dont Ever Leave Me [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Linda Shabani - Ndarja [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Liridon Miftari - Live per perparimin [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Liridon Miftari - Shiqoj ne Dritare [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Liroo - Simpatia [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Liroo - Simpatia [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Luciano feat. Albert Tirana - Llokum [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Lumnie Krasniqi - Thrret prizreni mori Shkoder [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Lumnije Krasniqi - Nuse ne gurbet [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Lumnije Krasniqi - Trojet e shqiptaris [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Lutem Per Ty [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Lyric Master - Si Te Harroj [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Lyrical Son ft Rascom - Fire [2012]
Folder / www.risi-ks.com- MC Kresha Ft. Lyrical Son - Not U [Remix 2012]
Folder / www.risi-ks.com- MC Qoppa - Dashnise [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Mahmut Ferati - Vetem Nje Nate [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Majlinda Kryeziu - Nena me ngushellon [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Manjola Ahmetaj - Sugarja e nanes [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Manjola Ft. Lonti - Molle Verore [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Mark Marku - Per Ty [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Mergim Gojani - Intrigante [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Mergim Gojani - Je Perfekte [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Mezdeke - Hak lil eyem [Hit i vjeter Turqisht]
Folder / www.risi-ks.com- Mirsa - Kete Nate [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Mirsa Kerqeli - Clubi n Air [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Muhamet Sejdiu ft Vullnet Zhuniqi - Tallava [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Muharrem Ahmeti - Nuk e dita [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Muharrem Ahmeti - Nuk e dita [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Naser Bytyqi - Sa Sa [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Naser Bytyqi - Syni Jem Je Ma e Mira [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Naser Rafuna - Instrumental Tallava [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Noga Ft. Andin Randobrava - Ku je [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Noga Ft. Dj Blunt, Real 1, Nappy Paco, ErgeNR - Hot Girls [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Noizy ft Eni Koci - Sonte ne Club [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Osman Imeraj - Ani [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Pandora - Live Pina Visky [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Premtim Ibrahimi - Zonja valentin [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Qaza - Per bub rogoven Tallava [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Real Besi - Kam mall per ty [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Remzi Delijaj - Dua te jetoje
Folder / www.risi-ks.com- Rezarta Shkurta - Droga Jam [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ridvan Berisha - Dashuri moj Dashuri [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Rita Ora - Party and Bullshit [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Rita Ora - R.I.P. Feat. Tinie Tempah [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ronni - Edhe nje Here [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ronnie Skenderaj - Beautiful Life [House 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ronnie Skenderaj - Summer Nights [Extended Mix 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ryva Kajtazi - Duhemi [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Sabri Fejzullahu - Lutem Per Ty [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Sadik Beqiri - Floket sikur zana [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Salim Arifi - Kur u ktheva nga Gurbeti [E KERKUAR -HIT I VJETER]
Folder / www.risi-ks.com- Sef Duraj - Mos me harro [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Sef Gjakova - Per Samir Rahovecin (Live) 2012
Folder / www.risi-ks.com- Selajdin Spahiu - ti e fundit [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Seldi Qalliu - Qika e zemre sime [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Selim Arifi dhe Lumnije Krasniqi - Ku ke qik [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Seven ft. Vig Poppa - She got me [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Shefqet Rugova - Xhelozija [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Shefqet Rugova - Fjala Fjal [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Shkelqim Kola - Mos shko [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli - A je ti Ajo [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Shkurte Gashi e Valbona Spahiu - Tallava [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Shpresa Gojani - Nuk eshte problemi im [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Shqipe Abazi - Vetes sja boj hallall [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Shqipe Kastrati - Hajrin mos e pafsh [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Sinan Vllasaliu dhe Rosela Gjylbegu - Formula e lumturis [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Skeezy ft. Master D - Nuse Oj Nuse (Ai Se Eu Tu Pego Shqip) Hitt [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Sopi Records - Mixtape [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Stresi Ft. Xheraldina - Lamtumire [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Stresi Ft. Xheraldina - Lamtumire [2012] (2)
Folder / www.risi-ks.com- Studenti ft Asllani - Orgjinale [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Suad Zulbeari - Ah merak [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Top Fest 9 (java e gjashte)- Risi-Ks [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Top Fest 9 [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Valbona Kryeziu Behluli - Ti me daden [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Valbona Kryeziu Behluli - Deshmoret e Mushtishtit [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Valbona Kryeziu Behluli - Mesazh [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Valon Bytyqi - Live [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Valon Bytyqi - Live [70 Min 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Valon Kumnova - Potpuri [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Valton Krasniqi - Mister superfly [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Valton Krasniqi Feat. Sabina Dana - Te Dua [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Vellezrit Seferi - Kenge per Perparim Boshnjakun [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Vezire Gashi dhe Lalushi - Kjo Zahidja Qan Qan [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Vjosa Selmani - Puthja e Pare [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Vlora Vejseli - Kurr mos u Pafshim [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Xheki - Hajde te vallezojme [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Xhela - Veq nje dit [Live 2012]
Folder / www.risi-ks.com- YLLI - Intuite [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Yetmir Ft. Ghetto - Hella Hella [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ylber Idrizi - Jetoje jeten [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ylli Demaj - Maturante po na Thojne [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Zaimina Vasjari Ft. Cekic - Bardh e zi [2012]
Folder / www.risi-ks.com- elajdin Spahiu - Genjeshtare [2012]
Folder / www.risi-ks.com- frim Muqiqi dhe Yjet - Perjet [2012]
Folder / www.risi-ks.com- ora Fera - Nuk Jam Vetem [2012]
Folder / www.risi-ks.com- una - Roxanne [2012]
Folder / www.risi-ks.com- 2Kings - Je Ti [2012]
Folder / www.risi-ks.com- 2Kings - Mat mirt ne qytet [2011]
Folder / www.risi-ks.com- 2Kings ft.Neschoo - Se Di [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- 2PO2 ft Flori - Gjith Jeten [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- 2Ton - Qefin ta bojn [2012]
Folder / www.risi-ks.com- 2Ton Feat. Big Bossidy - Hands Up [2011]
Folder / www.risi-ks.com- 2Ton Feat. Big Bossidy - Tjerat [Think Creative 2011]
Folder / www.risi-ks.com- 2Ton feat Stresi Anestezion- Skena koh [2012]
Folder / www.risi-ks.com- 8KG Ft Mensur Kadriu - Pse Tradhtove [2012]
Folder / www.risi-ks.com- AGA Sound - Lej Ata [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Adelina Emini - Behu burr [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Adelina Feat. Faudel - I love you More [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Adelina Tahiri - I like girl [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Adelina Tahiri - Mjaft [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Adelina Tahiri - Ti mos u kthe [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Adelina Tahiri Ft. Elgit Doda - Mjaft [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Adem Imeri - Shum po vuj [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Adrian Gaxha - Me ty [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Adriatik Asllani - Mu Afro [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Afrim Muqiqi - Gezuar Gezuar [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Afrim Muqiqi - Mitrovica Tok Shqiptare [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Afrim Muqiqi dhe Lendita Selimi - Lulie Potpuri [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Afrim Uka - Me Dy Fjal [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Afrim Uka - Ne Zemer Te Kam [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Afrim Uka - Po Martohesh [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Afrimi dhe Dani - Hajde me u knaq [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Afrimi dhe Labi - Kenga ben Atmosfer [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Afrimi, Remzija, Nexhati Dhe Lumja - Hajde Hajde Potpuri [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Agim Poshka Feat. Alex - Bardhe e Zi [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Agnesa Drenovci - Sonte [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Agron Ahmeti - Na Ndan [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Agron Ahmeti - Tallava Live [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Ahmeti Dhe Visar Shabani - Dasm e madhe sante Fillon [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Alban Blaku - Harroje [RISI RISI 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Albana Azizi - Real Love [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Albatrit Muqiqi - Sa Vite [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Alberie Hadergjonaj - Vetem ty [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Albina Dhe Bek Nikqi - Qef Per Zemer [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Albina Xhons - You Drive Me Crazy [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Albulena Uka - Sa Per Muhabet [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Alisia feat. Flori Mumajesi - Na Ti Mi Govori [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Andin Randobrava - E imja nuk je [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ani Moj Kosove [Album Special 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Anila Lilaj - Sheqeri i Nenes [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Anita Ahmeti - Pa adres [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Anjeza Branka - Je in [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Antigona Sejdiu - Jam Vajz Un Per Ty [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Antigona Sejdiu - Veq ta dish [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Aragona Band - Vajza Anonime [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Arbes Feat. TimRrizZLLa ft Lantistar - Nkujtime Tona [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Arbes Ft. Dr.Nushi dhe TimRizlla - Doni Muzik [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ardian Bujupi - Exotic [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ardian Bujupi - Rise to the top [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ardian Bujupi - Starlight [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ardian Bujupi - This Is My Time [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Ardian Ft. R2 - Ma Crazy [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ardika - Ti Je e Imja [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ardit Stafa - Syt e Tu [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Arion Gashi - Te dua [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Arjeta Sejdiu - Tjeter kan sdu me gjet [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Armend Makica - Tallava Taksim [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Armend Maloku - Duket Ashiqare [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Armend Sherifi - Koha e Humbur [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Arnesa Ft. Anita - Sa e sa vite [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Arsim Latifi - Hajde Kalle [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Astrit Bejta - Potpuri [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Astrit Mulaj - Bac u kry [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Astrit Mulaj - Kthehu jetes [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Astrit feat. Eki (Klani Shqiptar) - Ndonjehere [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Astrit feat. Eki (Klani Shqiptar) - Ndonjehere [2012] (2)
Folder / www.risi-ks.com- Attdhe - Perjete [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Aurel Amzai - Nuk ndaloj [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Avdyl Mziu - Ne Sy Do Ta Them [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Avdyli Dhe Filja - Oj Lulie Potpuri [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Azem Haziri - Amanet [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Azem Haziri - Amanet [2012] (2)
Folder / www.risi-ks.com- Aziz Murati, Beqir Aliu e Adnan Daci - Ilahi [2011]
Folder / www.risi-ks.com- B-Genius - Ti shkove [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Baboo Darabuka Dhe Dj Benity - Mihane [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Baboo Darabuka Dhe Dj Benity - Mihane [2012] (2)
Folder / www.risi-ks.com- Baboo Darabuka Dhe Dj Benity - Mihane [2012] (3)
Folder / www.risi-ks.com- Bajram Asllani - Po Du Veq Me Te Pa [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Bajram Gigolli - Sot Kosova Ka nje Hall [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Barbana - Hajna hajna [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Bardha - Te Pelqen Futbolli [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Barooti - I Rruges [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Barooti - IN [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Barooti ft Gold AG - Nuk Muni [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Bashkim Dhe Valbona Spahiu - Syni Jem [Album Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Bashkim Spahiu - Syni Jem [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Bashkim dhe Valbona Spahiu - Te Kujtoj Me Mall [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Bastri Bali - Zdu me te Pa [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Bedi Dhe Ardi Dugolli - Sa Her [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Bek Nikiqi - Fjal Fjal [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Bek Nikqi - Pasunik e Fukara [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Bek Nikqi - Veq Nje Mbret Te Ka Kismet [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Bekim Kastrati - Kanagjegji [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Bekim Kastrati Dhe Ymer Bajrami - Live [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Bekim Vishaj - Knon Bilbili [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Beli Dhe Klodi - Martes Me Dhun [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Beqir Telaku - Je e Vetmja [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Besa - Boten do ndryshoja [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Besiana Veselaj - Fustani Bardh [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Besiana Veselaj - Potpuri [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Besim Lokaj Dhe Violet Kajtazi - Rrak Tak [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Besim Shabani - Mikesha [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Besjani - Ku Ta Gjej Nje Zemer [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Bess-R Ft. Maksi - Shpirti Binjak [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Big Basta Ft. Angelo - Si Melodi [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Bijt e Sef Mleqanit - Kenge Dasmash [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Blerina Matraku - Laja laja [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Blero Ft. Cekic Dhe Astrit Stafa - Dance [Premier 2011]
Folder / www.risi-ks.com- Blerta Gace - Je Ti [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Blerta Sopaj - Potpuri [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Bondi - Ora 12 [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Bondi - Oren dymbedhjet [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Bujari Vogel - O ju shokt e Mi [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Buqja ft. Gazi - Tallava [Album 2011]
Folder / www.risi-ks.com- Burhan Mahmuti - Dy Pika Lot [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Burhan Qerimi - Falma ti ate dashuri [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Burim Dhe Bekim Kastrati - Extra Tallava [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Burim Kastrati - Ne dy zemra si nje Shpirt [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Ciljeta ft. Ingrid - Mike dhe Rivale [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Cima Dreni Fiza - Oj Iza Fiza [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Cyanide - Forcat Politike [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Cyanide Ft. Unikkatil - Veq edhe Niher [Old Song HQ]
Folder / www.risi-ks.com- Cyanide Ft. Vesa Smolica - Deri Kur [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Cyclone Ft. BimBimma Dhe Mc Mix - Inkorrekt [2011]
Folder / www.risi-ks.com- D.u.d.A - I pavdekshum [Album 2011]
Folder / www.risi-ks.com- DJ Dalool Feat. Freax - Po Du [2011]
Folder / www.risi-ks.com- DJ Dyli - Tallava [Live 2011]
Folder / www.risi-ks.com- DJ Fresh ft. Rita Ora - Hot Right Now [2012]
Folder / www.risi-ks.com- DMC a.K.a BaBLoKi - Kush Jam [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Da Ghost Feat. E-Rock - R.A.W [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Da.KiLLa - ATOM [Album 2011]
Folder / www.risi-ks.com- Da.kiLLa - Jetimi [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Dafina Rexhepi Ft. KAOS - Party, Bullshit [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dafina Zeqiri - Dadush [Live Gezuar 2012 Klan Kosova]
Folder / www.risi-ks.com- Dafina Zeqiri - My Swag [Premier 2011]
Folder / www.risi-ks.com- Dafina Zeqiri - Supernova [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dafina Zeqiri - Ti me thuaj [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dafina Zeqiri Ryva Kaltrina Blero Cekic Genta - Kenga Op Labi 10 vjet [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dafina Zeqiri e Genta Ismajli - Hidhet e dridhet [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dafina Zeqiri ft. Getoar Selimi - D G [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dafina Zeqiri, Sinan Vllasaliu, Big Mama, Naim Abazi - Kojshija [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dani - Shkupjane [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dardani - Hajde Me Vallzu [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dardani - Mekatare [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Deep System Ft. Jeta Faqolli - Its time [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Deni Malaj Ft. Danger - Folem Nje Her [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Denisa Gjezo - Kurr si me par [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Denisa Gjezo - Puthmi Buzet [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Dhurata - Pse Nuk Erdhe [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dj Blunt Ft. Real 1 Dhe Big Basta - Kodi Sekret [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Dj Blunt and Real 1 Ft. Nappy Paco and Erge NR - Hot Girls [Remix 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dj Canny Vs. Dafina Zeqiri - Tonight [Remix 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dj Canny Vs. Flori Mumajesi - Tallava [Special Remix for Risi-Ks]
Folder / www.risi-ks.com- Dj Cimi feat. Vismac - Hey Mama [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Dj Dalool Ft. Awation 2 feat. Genta Ismajli - Guximi [Remix 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dj Dalool Ft. Awation 2 feat. Genta Ismajli - Guximi [Remix 2012] (2)
Folder / www.risi-ks.com- Dj Franques feat. Astrit - Only You [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dj Qeka Ft. Sabri Fejzullahu Feat. Johnny - Ndaq Me Hater Ndaq Me Zor [Remix 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dr. Flori - Sma ndjen [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Dr.Flori Ft. Mondi, Tani e Astriti - Bota nuk eshte bardh e Zi [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dritero Shaqiri - Ti qaje un te shikoja [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Driton Ft. Jeton Berisha - Ajo Don Boss [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dritton - Magdalena [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dritton - Pa Falje [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Dritton - Pa Fjal [2012]
Folder / www.risi-ks.com- DudA Feat. Noizy dhe Shadow - I Pavdekshum [2011]
Folder / www.risi-ks.com- DudA Ft. Lil Koli - Ti nuk vdes kurr [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Duda Ft. Noizy - Ma te Miret [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Duli - Jom Merzit [2012]
Folder / www.risi-ks.com- ETNA Feat. TiKi, Mizzi - Zemer thys [2012]
Folder / www.risi-ks.com- ETNA Ft. Kosovare Xhoni - Nje here ne jete [2011]
Folder / www.risi-ks.com- ETNA ft. Mali G - Ndaq qiko ndaq [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Edita Sopjani - Girls Like Me [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Egzona Ademi - Set fire to the Rain [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Egzona Ademi - Take a bow [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Egzona Gerguri - Oj Lulie Pllumbi i Bardh [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Egzona Gjonbalaj - Nuk Ekziston [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Egzona Gjonbalaj - Nuk egziston [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Elia - E boj une [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Elita 5 - Nuk jam diktator [Premier 2011]
Folder / www.risi-ks.com- Eliza - Nuk u Lendova [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Eliza Hoxha e Etno Engjujt - Une jam si ti [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Eliza dhe Dj Dalool - Nuk Mundesh [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Elizabeta Marku - Kete dashni se blen me pare [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Elizabeta Marku - Me nje femi mka gzu Zoti [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Elvana Gjata - Kush Jam Une (iTunes Version) [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Eni Koci Ft. Noizy - Je gjithqka [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Eni Koci Ft. Staz - Nobody else with Lyrics [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Enis Bytyqi - A thu jam i Keq [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Era Rusi - Nje lamtumir [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Eranda Libohova e Aldo - Pa Problem [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Erik Feat. Band - Ti dhe Une [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Erik Ft. Band - Premtimi [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Erjon Beci - Nje tjeter do mbetesh [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Ermal Fejzullahu - Intigrante [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ermal Mamaqi - Vetem beso [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Ernim Ibrahimi dhe Ilir Tironsi - Me Lot Ne Sy [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Erolli - Po Luhet Vallja [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ervin Gonxhi Ft. Llollo - Fly [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Ester Hoxha - Mbete i asaj [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Ester Hoxha Ft. Stresi - Si ja ben ti pa mua [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Estrada Shqiptare - Kuq e zi [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ex B ft. Kusha - Dy Lotet e Fundit [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Fadil Fetahu - Emine Emine [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Fadil Fetahu - U knaqem U knaqem [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Fadil Fetahu - Xhejlan [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Fadil Keca - Msyshi [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Fadil Keca - Msyshi [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Fadil Riza - Qare Ska [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Fatlum Zeka - Mekati [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Fatmir Hoxha - Kenge ta paharruara [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Fatmire Mjaku - Mi more te gjitha [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Faton Rugova - Gurbeti [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Faton Rugova - Hajde shkojna [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Feduard Zikolli - Ma Mir Me Ty e Fukara [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Feduart Zikolli - Bizbismeni [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Festivali i kenges 50 - Nata 1 dhe 2 [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Fidam Aliu - Oj Shehide [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Filja - Shko [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Filloreta Hoxha - Ne Shikim Te Par [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Fisnik Ristemi - Rrak tak [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Fisnik Ristemi - Rrak tak [2012] (2)
Folder / www.risi-ks.com- Fitim Tahiri - Dashuria e Par [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Fitim Tahiri - E di [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Fitim Tahiri - Me Mungon [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Fitim Tahiri- Dashuria e Par [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Fitimi Dhe Shkokla - Te Fala Nga Gurbeti [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Fitore Dugolli - Rri Me Mua [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Flora Ferati - Gjitha Kto Ti Mundesh [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Flora Gashi - A te Kujtohem [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Flora Gashi - Hajde hajde zemra jem [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Flora Gashi - Jena moderrnizu [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Flora Gashi dhe Valon Berisha - Knaquni ne Dasem [Album Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Florent Osmani - Nuk mundem te Besoj [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Flori Ft. Elvana Gjata, Mentor Haziri - Xhamadani Vija Vija [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Flori, Elvana, Lyrical Son, Vesa, Vedat Ademi, Teuta Kurti, Yllka Kuqi - Ne jemi nje Vend [Klan Ks 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ganimete Abazi - Po te Vjen Inat [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gena - Aman [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Gena - Ella [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Gena - Endrra ime [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gena - Ku ta gjej [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gena - Potpuri [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Genta Ismajli - Ska me shqipen tone [Live ne Klan KS]
Folder / www.risi-ks.com- Genta Ismajli Ft. Aurela Gace - River deep Montain [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gentrit Sfishta - Vazhdo Ti Me Fore Tua [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gezim Berisha - Ne Gurbet [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Gezuar me Vellezrit Haliti [Keng Rapsodike 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gili - Potpuri [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gili - Potpuri [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gjira - Qka po don me te knu Zemer [DISS DAFINA ZEQIRIT 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gjira Ft. Ardi - Fati ne Fatekeqsi [Per Asmira Reka 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gjonny Ft. Real-K Dhe Kusha - Pjes e Jetes Time [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Gjyste Vulaj - Du met fol o djal [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gjyste Vulaj - Gjaku ne vena [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gold AG - Inxhja [Premier 2011]
Folder / www.risi-ks.com- Gold AG - Jam Musliman [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Gold AG - Lahi Brahimaj [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gold AG feat Hysni Klinaku - Ruaje flamurin [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Gold AG feat.Hysni Klinaku - Ruaje flamurin [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Gold AG feat.Shkodran Tolaj - Tfala Kosoves [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gold AG ft. Iliret - Xhamadani [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Gold Ag - Biri im [Premier 2011]
Folder / www.risi-ks.com- Gold Ag - Made in Lugina [Premier 2011]
Folder / www.risi-ks.com- Gold Master Ft. Alban Gashi - Qastet e Shkolles [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Graciela Pashaj - Te Dy [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Gramoz Gervalla - Fol [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Granit Imeri dhe Orient - Mos u Largo [Live 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Greta Koqi - Pyes veten [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Grupi 403 - Peralla e fundit [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Grupi Simpatiket - Shko Ti Shko [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Hajr Behrami - Do te mbetesh ne zemren Time [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Hajr Behrami - Nje shikim [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Hajra Ft. Flloko - Dua Ta Them Te Dua [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Hajro Ceka - O Me Ty o Pa Ty [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Hajro Ft. Flloko - Pse Gabove [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Hala Osmanollaj - Sa e Mir Je Ti [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Hamez Llapqeva - Do te pendohesh [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Hamez Llapqeva - Do te pendohesh [2012] (2)
Folder / www.risi-ks.com- Hana Cakuli - Un vendos [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Haxhi Gashii - Nata fundit [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Himena Ymeri - Kam mall [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Hyzeri - Dasma Shqiptare [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Ilda - Qdo nate [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ilir Kazaferi - Lodhem kot te jem nje mik [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Iliret - Trupi pa shpirt [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ilirian Beqiri - Me fal qe te deshta shum [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Iliriana Sahiti - Ah Jet [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Iljazi - Ti se kupton [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Irva Stefa - Rock This Party [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Ismail Balidemaj - Pak nga Ti [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Ismet Beqiri - Lotet me pikojn [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Ismet Bexheti - Vash Shqiptare [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ismet Demaj - Martesa Jon [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Jetmir Hyseni - Dashuri Pa Limit [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Jonida Maliqi - Thesar pa Emer [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Julian Lekocaj - Me jep jet [2011]
Folder / www.risi-ks.com- K-Style - Thuje [2012]
Folder / www.risi-ks.com- K-Style - Thuje [2012] (2)
Folder / www.risi-ks.com- Kaltrina Selimi Ft. Yllka Kuqi - Me Fejsbuk po Luftoj [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Katy Perry - Part Of Me [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Keida Budini - Larg Teje Do Jem [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Kejsi Tola - Me jeto [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Klajdi ft Flori - Lutem une sot [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Klani Shqiptar - Skam Ma Shum [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Klani Shqiptar - Une veq ata pe Du [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Klodi - Ma Mir Vrajem [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Klodian Kodra ft. Sekondari - Shen Valentini [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Kobra Ft. Barooti - Ragga Man [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Kollazh - Ty te dua [Album Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Kollazh Muzikor - Risi-Ks [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Korab Jetishi dhe Xeni -Ne Vrullin e Rinis [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Korab Shaqiri - Nje Zambak [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Korab Shaqiri Shpat Kasapi Kaltrina Selimi Yllka Kuqi - Cimilim [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Kosovare Hasi - Vera [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Kosovare Xhoni - Mr Milioner [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Kosovare Xhoni - Per nje moment [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Kosovare Xhoni - Sa mir vallen ti e lun [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Kujtim Aliu - Mirupafshim [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Kusha - Mos Vet Pse [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Kusha - Pa Ty Bota Ska Kuptim [RISI RISI 2011]
Folder / www.risi-ks.com- Kusha - Si Jeton Pa Mua [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Kushtrim Dobra - Familja (Prod.By Lyric Master) [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Labi - Xixa xixa [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Labi Ft. Flori - Ste mbaj inat [Premier 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Labinot Rexha NOTI - Knaqu Sonte [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Labinot Shala - Sa Larg te kam [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Lali - Pa Ty [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Lalushi - O Exhel Exheli Jem [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Lea - Te pres [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Lek Plepi Ft. Drilon Hoxha - Kerkoj Fam [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Lenti - Bukuroshe [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Lenti - Moj Dashnore [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Leonora Jakupi - Kenge e pa kenduar [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Leta - Tallava Live [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Linda Krivaqa - Ndize baby [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Linda Sadiku - Mos u Beft [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Linda Shabani - Ti je mesuar [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Lindi - Rruga jone e ndare [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Lindi Ft. Eki (Klani Shqiptar) - Qdo nat [2011]
Folder / www.risi-ks.com- Lindon Camaj - Miss i Shqiptaris [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Liri - Qohu Rexho [Live 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Liria Dedvukaj - Sme meriton [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Liridon Gashi - Dasma e Gurbetqarit [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Liridon Gashi - Ti Je Ne Zemer [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Loco - Merri krejt me veti [2012]